Sohbet

Genel olarak bu yazımızda internetin bir bölümünü oluşturan chat ve sohbet sitelerine değineceğiz bununla birlikte açmış olduğumuz bu blog sitesinde kendi sitemizi tanıtır şekilde yazı yazmaya gayret göstereceğiz.
İnternet hayat işlerini kolaylaştıran, pratikleşen bununla birlikte eğlence amaçlı, hobi amaçlı veya iletişim aracı olarak kullanılabiliyor. Bazen de interneti fazla kullanan insanları uyarmak amacı ile internetin insan üstündeki zararlarını konu alan çeşitli televizyon programları yapılmakta ve halk bilinçlendirilmeye çalışılmaktadır.

Bir önce giriş yapmış bulunuyoruz yazımıza az da olsa konumuz şekillenmeye başladı. Şimdi ise kendi sitemizin tanıtımına değinelim.
Chat siteleri içerik yönünden farklılık gösterir. Sesli, kameralı, yazılı olmak üzere üç şekilde ele alınabilir. Kendi web sayfamız yazılı bir sohbet sitesi olma özelliğini taşımaktadır.

Görsel tasarımlar sitelerin imajını arttıran önemli durumlardan biridir. Web sitemiz tasarım açısından oldukça iyi ayarlanmıştır. Karışıklığa mahal verecek şekildeki uygulamalardan kaçınılmıştır.
Diğer özellikler ise düzenli eklenmiş olan kişisel yazılar ve düşünceler sitemizde yer almaktadır.
Diğer yönü ise zaten biraz önce de söylediğimiz gibi sohbet odaları ve bu odaların içerisinde bulunan yarışma botları ve radyo kanalını içermektedir. Yazılı olarak eğlenceli anlar geçirebileceğiniz hoş bir chat sitesi.

Sohbet
  • 0
  • 05 October 2015, 04:13
  • mehmet

Comments (0)

RSS Collapse / Expand

The author of topic forbade to add comments